Уряд підтримує внесення в порядок денний роботи Парламенту законопроекту про Антикорупційний суд, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України підтримує внесення в порядок денний роботи Верховної Ради України проект закону про створення в Україні Антикорупційного суду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ. Глава Уряду висловив сподівання, що документ швидко буде розглянутий в комітетах, і вже в четвер, 1 березня, проголосований в першому читанні.
«Це буде означати, що через місяць півтора зможемо ухвалити рішення в цілому», - додав Прем’єр-міністр.
Довідково
Формування в Україні Антикорупційного суду є однією з головних умов продовження співпраці з одним з найбільших фінансових партнерів України – Міжнародним валютним фондом. Окрім того, створення суду входить до переліку очікувань ділових кіл. Як підкреслював Глава Уряду, створення суду поставить крапку в дискусіях щодо корупції в Україні, що стане позитивним сигналом для інвесторів.
Фото можна подивитися ТУТ (https://www.kmu.gov.ua/ua/mediagallery/premyer-ministr-ukrayini-volodimir-grojsman-proviv-zustrich-z-regionalnimi-zmi-temi-rozmovi-zvit-roboti-uryadu-plani-na-2018-rik-rozvitok-regioniv).

Департамент інформації
та комунікаційз громадськістю