В райдержадміністрації відбувся особистий прийом першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Анісімова

14 лютого перший заступник голови Київської облдержадміністрації А.Анісімов за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко провів особистий виїзний прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до першого заступника голови облдержадміністрації з питаннями: транспорту та зв'язку, а саме: питання якісного надання послуг з перевезення пасажирів на маршруті смт Кодра — м. Київ, поновлення маршруту № 776 — с. Колонщина — м. Київ; комунального господарства (ремонту дороги “Київ — Чоп — Мотижин” С.101410); аграрної політики та земельних відносин (заключення договору оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Гружчанської сільської ради).
Також на прийомі були розглянуті питання мешканців с. Соснівка щодо заключення договору оренди на земельну ділянку, яка знаходиться в користуванні підприємства ТОВ “Енергетична група” філія Соснівського гранітного кар'єру та питання визначення державних інтересів Київською облдержадміністрацією для врахування їх під час розробки проекту детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту на території Макарівського району.
На всі вище вказані питання перший заступник голови облдержадміністрації та голова райдержадміністрації надали роз’яснення, а окремі з них взяли на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 17:31

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні