В райдержадміністрації відбувся особистий прийом першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Анісімова

e-mail Друк PDF

14 лютого перший заступник голови Київської облдержадміністрації А.Анісімов за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко провів особистий виїзний прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до першого заступника голови облдержадміністрації з питаннями: транспорту та зв'язку, а саме: питання якісного надання послуг з перевезення пасажирів на маршруті смт Кодра — м. Київ, поновлення маршруту № 776 — с. Колонщина — м. Київ; комунального господарства (ремонту дороги “Київ — Чоп — Мотижин” С.101410); аграрної політики та земельних відносин (заключення договору оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Гружчанської сільської ради).
Також на прийомі були розглянуті питання мешканців с. Соснівка щодо заключення договору оренди на земельну ділянку, яка знаходиться в користуванні підприємства ТОВ “Енергетична група” філія Соснівського гранітного кар'єру та питання визначення державних інтересів Київською облдержадміністрацією для врахування їх під час розробки проекту детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту на території Макарівського району.
На всі вище вказані питання перший заступник голови облдержадміністрації та голова райдержадміністрації надали роз’яснення, а окремі з них взяли на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 17:31  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.