Держпідтримка АПК буде максимально прогнозованою та цільовою, - Рішення Уряду

Уряд прийняв зміни до Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки, згідно з якими держпідтримка АПК буде максимально прогнозованою та ефективною.
Зокрема, внесено уточнення у структуру завдань і заходів Концепції, їх фінансування та термін їх реалізації - дію продовжено з 2020 до 2021 року.
Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 14 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів України.
До зазначеного документа включено:
- положення щодо забезпечення комплексного розвитку сільських територій за рахунок стимулювання розширення напрямків діяльності аграрного сектору економіки;
- заходи, направлені на забезпечення профілактики та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней;
- заходи, направлені на підтримку лісової галузі, зокрема, щодо відтворення, охорони і захисту лісів, підвищення їх продуктивності, поліпшення якісного складу, збереження їх біорізноманіття.
Такі зміни дозволять створити організаційно-економічні умови для ефективного, соціально спрямованого розвитку аграрного сектору економіки.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України