Уряд напрацював нові ініціативи щодо розвитку ключових секторів промисловості та залучення інвестицій в економіку, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів в рамках політики економічного зростання напрацював низку ініціатив, запровадження яких дозволить суттєво прискорити розвитку ключових галузей промисловості, передусім видобувних, а також залучити інвестиції та інновації в економіку та життя громадян. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час представлення Звіту роботи Уряду за 2017 рік.
Глава Уряду підкреслив, що системний економічний розвиток – запорука зростання соціальної сфери та можливість держави повертати борги, обслуговування яких вже зараз потребує щороку близько 130 млрд грн.
Передумовою зростання є залучення інвестицій. І тут Україна, впевнений Володимир Гройсман, готова запропонувати широкі можливості, передусім в інфраструктурній сфері – порти, дороги, залізниця. Одним з інструментів зацікавлення інвесторів стане напрацьований спільно з парламентарями проект закону про концесію.
«Ми також запроваджуємо механізми підтримки інновацій. Це забезпечить реактивний розвитку економіки», - сказав Володимир Гройсман і нагадав, що за ініціативи Уряду створені Фонд підтримки інновацій та стартапів, Експортно-кредитне агентство та інші інститути, покликані запровадити нові технології в «якість життя людей та економіку».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 15:59

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні