Апаратна нарада

12 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання необхідності створення при виконавчих комітетах сільських, селищних рад комісій по обстеження житлових будинків (багатоквартирних та приватних будинків, де проживають сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах), стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлового-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.