Знову перемоги на конкурсі!

e-mail Друк PDF

4 лютого в м. Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в Державному музеї книги і друкарства України відбувся Міжнародний  фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики. Організували цей фестиваль всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України.
16 учнів Макарівської дитячої школи мистецтв прийняли участь у цьому фестивалі-конкурсі.
Журі фестивалю - провідні діячі мистецтва в Україні та Європи високо оцінили виступи наших учнів. 
Гран-прі отримали:  ансамбль бандуристів «Золота квінта», бандуристки  Вероніка Марченко,  Ганна Тимошенко ( викл. Чихун С.М.)
І місце вибороли цимбалістки  Олександра Лазебна та Олександра Лазаренко  (викл. Кравченко Г.Ю.), бандуристка Тіна Чихун ( викл. Чихун С.М.), гітарист Даніїл Карпець (викл.Скорик Т.М.)  та піаністка Владислава Федченко (викл. Котигорошко Г.Є.)
ІІ місце розділили піаністки Ангеліна Шпуганич (викл. Хахлюк С.Ю.), Кароліна Гушта (викл. Мельниченко Т.М.) та цимбалістка Вікторія Ковтун (викл. Кравченко Г.Ю.)
ІІІ місце отримала Маргарита Шарабарова (викл. Хахлюк С.Ю.).
Переможці нагороджені  подарунками та грамотами, а також мали змогу познайомитися з цікавими експонатами  Державного музею книги і друкарства України.

Заступник директора з навчальної роботи Саленко І.М.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.