Знову перемоги на конкурсі!

4 лютого в м. Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в Державному музеї книги і друкарства України відбувся Міжнародний  фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики. Організували цей фестиваль всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України.
16 учнів Макарівської дитячої школи мистецтв прийняли участь у цьому фестивалі-конкурсі.
Журі фестивалю - провідні діячі мистецтва в Україні та Європи високо оцінили виступи наших учнів.
Гран-прі отримали:  ансамбль бандуристів «Золота квінта», бандуристки  Вероніка Марченко,  Ганна Тимошенко ( викл. Чихун С.М.)
І місце вибороли цимбалістки  Олександра Лазебна та Олександра Лазаренко  (викл. Кравченко Г.Ю.), бандуристка Тіна Чихун ( викл. Чихун С.М.), гітарист Даніїл Карпець (викл.Скорик Т.М.)  та піаністка Владислава Федченко (викл. Котигорошко Г.Є.)
ІІ місце розділили піаністки Ангеліна Шпуганич (викл. Хахлюк С.Ю.), Кароліна Гушта (викл. Мельниченко Т.М.) та цимбалістка Вікторія Ковтун (викл. Кравченко Г.Ю.)
ІІІ місце отримала Маргарита Шарабарова (викл. Хахлюк С.Ю.).
Переможці нагороджені  подарунками та грамотами, а також мали змогу познайомитися з цікавими експонатами  Державного музею книги і друкарства України.

Заступник директора з навчальної роботи Саленко І.М.