Пройшла розширена апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

08 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела розширену апаратну нараду за участю голів сільських, селищних рад, керівників установ і організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході наради були опрацьовані три питання. По першому питанню порядку денного щодо виконання зведеного бюджету Макарівського району за 2017 рік доповіла начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська.
За підсумками роботи за 2017 рік до загального фонду зведеного бюджету Макарівського району надійшло податків, зборів та обов’язкових платежів на суму 200 901,2 тис. грн. при планових показниках 161 171,8 тис. грн., що склало 124,7% виконання планових завдань. Перевиконання затвердженого плану склало 39 729,4 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року (161 920,0 тис. грн.) надходження зросли на 38 981,2 тис. грн.
Видатки зведеного бюджету за 2017 рік профінансовані в сумі 465 397,3 тис. грн., в тому числі по загальному фонду в сумі  465 397,3 тис. грн., що складає 97,0 відсотка до кошторисних призначень (479 822,8 тис. грн.) на  відповідний період з урахуванням внесених змін та по спеціальному фонду в сумі 59 562,9 тис. грн., що складає 83,4 відсотка до кошторисних призначень на рік з урахуванням змін (71 378,0 тис. грн.).
В 2017 році надійшло субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 5 520,8 тис. грн. Використано на встановлення дитячих та спортивних майданчиків 3 382,0 тис. грн. Станом на 01 січня 2018 року залишок невикористаної субвенції становить 2 138,8 тис. гривень (районний бюджет – 806,2 тис. грн.).
Зведений бюджет району на 2018 рік затверджений по доходах та видатках в сумі 471 383,6 тис. грн, в тому числі по загальному фонду – 467 071,2 тис. грн. та спеціальному фонду – 4 312,4 тис. гривень.
Субвенції з державного та обласного бюджетів становлять – 263 299,2 тис. грн., реверсна дотація – 15 587,6 тис. грн., субвенції сільським та селищним радам з районного бюджету - 32 920,6 тис. грн. на утримання закладів культури – 5 548,7 тис. грн. та на утримання дошкільних навчальних закладів – 27 371,9 тис. гривень.
Щодо пріоритетних напрямків розвитку населених пунктів району та стан підготовки проектно-кошторисної документації об'єктів інфраструктури та об'єктів соціально-культурної сфери на 2018 рік доповіла начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації О.Сальвенчук. Доповідач повідомила, що  з метою реалізації проектів розвитку громад впродовж 2017 року здійснювалось фінансування заходів по Програмі будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2017-2018 роки капітальних видатків на ремонт комунальних доріг населених пунктів району, зокрема: Андріївки, Червоної гірки, Наливайківки, Бишева, Соснівки. Загальна вартість робіт склала 5450,15 тис.грн., в тому числі кошти співфінансування за рахунок місцевих бюджетів в сумі 817,5 тис.грн.
У минулому році здійснено заходи з термомодернізації Маковищанського НВО ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок відповідно до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) в Київській області на 2017-2020 років шляхом капітального ремонту та заміни вікон на загальну суму 428,1 тис.грн., в тому числі кошти місцевого бюджету в сумі 64,123 тис.грн.
Впровадження вищезазначених заходів стало можливо завдяки наявності проектно-кошторисної документації об'єктів, що потребують капітального ремонту і реконструкції, та спільних зусиль керівництва райдержадміністрації і голів сільських рад, що зацікавлені у розвитку своїх населених пунктів.
Протягом 2017 року сільськими та селищними радами району продовжувалась робота із замовлення та виготовлення проектно-кошторисної документації та об'єкти інфраструктури, об'єкти соціально-культурної сфери, зокрема: 1) проведення реконструкції, будівництва вулично-дорожньої мережі населених пунктів району з:
- капітального ремонту вулиць та доріг села Мар’янівка вул. Бродівська, Миру, Мегедівська, Львівська;
- капітальних ремонтів доріг по вул. Лісова, Шевченка в селі Наливайківка; по вул. Олі Токар, Шевченка, Зарічанська Юрівської сільської ради; по вул. Жовтнева, Ватутіна, Кавказька, Михайлівська в с. Плахтянка; по вул. Першотравнева, Вишнева, Перемоги в селі Андріївка; по вул. Брусилівська, Київська Гружчанської сільської ради; по вул. Затишна, Дорожна в селі Березівка Колонщинської сільської ради; по вул. Садова, Польова села Маковище; по вул. Садова в с. Новосілки; по вул. В.Семенченка в с.Ситняки; по вул. Копилівська в с.Копилів;
- капітального ремонту частини дороги по вулиці Петровського в с. Ніжиловичі.
2) Проведення реконструкції, будівництва та впровадження енергозберігаючих заходів об'єктів соціальної інфраструктури населених пунктів району: капітальний ремонт з переобладнання під дитячі групи в Вільнянській ЗОШ I-II ступенів по вул.Тернопільська, 2 в селі Вільно; капітальний ремонт приміщень ЦТДЮ імені Д.Туптала по вул. Д.Ростовського селища Макарів; впровадження енергозберігаючих заходів та розробка енергетичного паспорту будівлі “Яблунівського навчально-виховного об'єднання “Загальноосвітня школа I-III ступенів дитячий садок” села Яблунівка (проходить експертизу); капітальний ремонт фасадів, вікон, покрівлі та мощення навколо Пашківської ЗОШ I-III ступенів (в стадії розробки).
3) Проведення реконструкції житлово-комунального господарства: реконструкція комплексу споруд каналізаційної насосної станції, напірного трубопроводу та полів фільтрації по вул. Щорса в селі Бишів.
Виконавчими комітетами сільських та селищних рад були розроблені Програми соціально-економічного розвитку своїх населених пунктів, та передбачено подальше розроблення проектно-кошторисної документації на об'єкти інфраструктури та об'єкти соціально-культурної сфери, які потребують реконструкції, будівництва або капітального ремонту.
Питання змін у порядку відшкодування пільг та субсидій, які стосуються одержувачів та надавачів житлово-комунальних послуг висвітлив заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Сенченко.
Підприємства-надавачі послуг з постачання електроенергії, транспортування, розподілу та постачання природного газу, послуг з тепло-, водопостачання і водовідведення, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутового сміття  та  рідких  нечистот, доставки громадянам повідомлень про призначення субсидії готують реєстри обсягів спожитих енергоносіїв та  наданих  послуг,  що  підлягають перерахуванню, відповідно до фактичних  обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг, але не вище  обсягів  нарахованих  сум  пільг і субсидій, і надсилають їх протягом  місяця,  але  не  пізніше  14 числа місяця, що настає за звітним   періодом,   управлінню фінансів     райдержадміністрації,  та  управлінню соціального захисту населення.  
Слід нагадати, до відповідно до Порядку призначення субсидій громадяни забов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням  розміру призначеної субсидії та здійснювати звірку з організаціями-надавачами послуг для уникнення заборгованостей по платежах. Кошти, не використані домогосподарством,  які раніше залишались на рахунках та поверталися до бюджету по закінченню опалювального періоду, відповідно до змін у порядку фінансування взагалі не будуть підлягати відшкодуванню з державного бюджету.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.