УВАГА! Шановні громадяни!

Конкурси на вакансії на службу в поліцію вже відкрито!

З 05 лютого по 20 лютого 2018 року відкритий прийом заяв на участь у конкурсі на посади:
• дільничний офіцер поліції;
• інспектор сектору реагування патрульної поліції;
• поліцейський сектору реагування патрульної поліції.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Київській області -https://kv.npu.gov.ua обравши вкладку ВАКАНСІЇ або за посиланням - https://nabir.np.gov.ua обравши регіон ГУНП в Київській області та бажану посаду.
За детальною інформацією про умови конкурсу та вимоги до кандидатів, звертайтесь до сектору кадрового забезпечення Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції за адресою: смт Макарів, вул. Пушкіна 4 каб. 49, або за телефоном (066) 248-28-78.

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!
ТВОЄ МАЙБУТНЄ –МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!