Вакансія патрульного поліцейського, м. Біла Церква

Ми пропонуємо:
-    Заробітна плата – від 9 000 грн
-    Навчальний курс тривалістю 4 місяці
-    Забезпечення сучасним обладнанням та формою
-    Оздоровлення та медичне обслуговування у закладах МВС
-    Графік роботи передбачає 3 вихідних на тиждень
-    Можливості зростання та розвитку

Вимоги до кандидатів:
- Громадянство України
- Вік від 20 до 35 років
- Вільне володіння українською мовою
- Повна середня загальна освіта
- Посвідчення водія категорії В або готовність одержати його до початку навчання

Для участі у конкурсі перейдіть на сайт: patrol.police.gov.ua
Довідкову інформацію можна отримати на сайті або за телефоном (044) 390 65 00 з 09:00 до 18:00 в робочі дні.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні