Урядова програма «Доступні ліки». ДО УВАГИ суб'єктів господарювання, аптечні заклади яких розташовані в межах Макарівського району

«Доступні ліки» – це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: 1) серцево-судинні захворювання; 2) бронхіальна астма; 3) діабет 2 типу.
Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua.
Згідно з розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 26.01.2018 № 26 “Про розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань“, пропонуємо суб'єктам господарювання, що провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форм власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах Макарівського району, звернутися для укладання договорів за заявами до КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” (смт Макарів, вул. Б.Хмельницького, 56; головний лікар Соломенко Сергій Володимирович), щодо подальшого укладання договорів про участь в Урядовій програмі “Доступні ліки” з метою відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань населення.