Виїзний розгляд звернення жительки с. Мотижин

12 січня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай побував у с. Мотижин, з метою розгляду звернення мешканки даного села стосовно руху великовантажного транспорту по сільській дорозі, яка не призначена для руху вантажівок, вага яких перевищує 20 тонн.
До виїзного розгляду звернення громадянки долучилися представники Макарівської дільниці Вишгородської філії ЕГГ ПАТ “Київоблгаз”, Макарівського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області, Макарівського районного відділу у Макарівському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, Мотижинський сільський голова О.Сухенко та представники приватних підприємств “ВАЛС” та “ВАОС-СИСТЕМ”, що розташовані і провадять свою діяльність на території с. Мотижин.

За результатами розгляду даного звернення були дані рекомендації щодо віднайдення альтернативного варіанту під'їздних шляхів до підприємства “ВАЛС” та “ВАЛС-СИСТЕМ”, автотранспорту, вага якого перевищує 20 тонн, таким чином обмеживши його рух, як в денний, так і нічний час та інші.
Мотижинському сільському голові О.Сухенко рекомендовано вказані пропозиції опрацювати на засіданні виконавчого комітету сільської ради. У свою чергу представникам ПП “ВАЛС” і “ВАЛС-СИСТЕМ” рекомендовано донести озвучені пропозиції до керівників приватних підприємств, з якими вони співпрацюють, та спільно з виконавчим комітетом сільської ради вжити заходів з вирішення даної ситуації.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 09:04