Виїзний розгляд звернення жительки с. Мотижин

e-mail Друк PDF

12 січня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай побував у с. Мотижин, з метою розгляду звернення мешканки даного села стосовно руху великовантажного транспорту по сільській дорозі, яка не призначена для руху вантажівок, вага яких перевищує 20 тонн.
До виїзного розгляду звернення громадянки долучилися представники Макарівської дільниці Вишгородської філії ЕГГ ПАТ “Київоблгаз”, Макарівського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області, Макарівського районного відділу у Макарівському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, Мотижинський сільський голова О.Сухенко та представники приватних підприємств “ВАЛС” та “ВАОС-СИСТЕМ”, що розташовані і провадять свою діяльність на території с. Мотижин.

За результатами розгляду даного звернення були дані рекомендації щодо віднайдення альтернативного варіанту під'їздних шляхів до підприємства “ВАЛС” та “ВАЛС-СИСТЕМ”, автотранспорту, вага якого перевищує 20 тонн, таким чином обмеживши його рух, як в денний, так і нічний час та інші.
Мотижинському сільському голові О.Сухенко рекомендовано вказані пропозиції опрацювати на засіданні виконавчого комітету сільської ради. У свою чергу представникам ПП “ВАЛС” і “ВАЛС-СИСТЕМ” рекомендовано донести озвучені пропозиції до керівників приватних підприємств, з якими вони співпрацюють, та спільно з виконавчим комітетом сільської ради вжити заходів з вирішення даної ситуації.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 09:04  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.