Соціальні нормативи для користування послугами з електропостачання у 2018 році

Згідно частини 7 п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 з 01 січня 2018 року встановлені нові соціальні нормативи для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках), щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.
Для населення будуть діяти наступні норми:
у житлових приміщеннях (будинках), крім тих підпунктів, що зазначені далі, - 70 кВт·г (у 2017 році було 90 кВт·г) на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт·г (було 130 кВт·г у 2017 році) на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт·г (було 150 кВт·г) на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 250 кВт·г на місяць;
не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт·г (у 2017 році було 120 кВт·г) на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт·г на місяць;
{Абзац п'ятий підпункту 7 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 842 від 28.10.2015}
у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт·г (як і у 2017 році) на місяць на одну особу.

Начальник управління соціального захисту населення Макарівскої райдержадміністрації Г.І. Невмержицький