Різдвяні музичні зустрічі

За вікном холодно і негода. Зима вважає, що може заховати людей один від одного за несподіваними зливами або візерунками замерзлого скла. Нехай бешкетує!
21 грудня у залі районного будинку культури було затишно і світло. Там відбувся традиційний концерт Макарівської дитячої школи мистецтв «Різдвяні музичні зустрічі», який вела випускниця школи Дарина Круковська. Глядачі поринули у чудовий світ музики. Гарний настрій подарував слухачам хоровий колектив, який виконав різдвяні пісні. На сцені дебютували солісти: бандуристка Вікторія Нищенко, баяністка Вікторія Кот, цимбалістка Вікторія Висоцька. Сценічну витримку та майстерність продемонстрували старші учні Владислава Федченко, Олександра Кононець, Тіна Чихун, Ганна Тимошенко. Ансамбль бандуристів «Золота квінта» підготували для свята веселі колядки. Казково звучав квартет гітаристів  (Павло Писаренко, Софія Ноздріна, Ганна Миню та Владислав Просенюк). Додали бадьорості музичному дійству фортепіанні дуети Тетяни Титаренко та Назарія Франчука, Вікторії  Йовенко і  Богдана Зінового, викладачів Тетяни Мельниченко і Ганни Котигорошко. Святково звучали щедрівки у виконанні дуету скрипалів Данила Дикуна і  Михайла Бабича та колядки народів світу, які виконав ансамбль скрипалів «Рондо». Завершив святковий концерт хореографічний колектив «Данс-сіті», з композицією «Зимова феєрія». Зі сцени діти бажали присутнім щасливих мирних зимових свят.

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилами,
Зігріє вам серце різдвяним теплом
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
Оселяться щасті і спокій у нім.

Доброї долі, достатку доволі,
Смачної куті та добра у житті.
Хай Бог з вами буде завжди  всюди,
Хай всім помагає – Христос ся рождає!

Довго не згасали аплодисменти та радісні посмішки на обличчях глядачів.
Адміністрація, колектив  школи та батьківський комітет висловлюють щиру подяку нашим меценатам за новорічні подарунки для юних артистів, а саме: селищному голові Токарю Вадиму Яковичу, акціонерному товариству «АТБ», приватному підприємцю Євтушенку Олександру Валерійовичу.

Дирекція Макарівської ДШМ

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.