Різдвяні музичні зустрічі

e-mail Друк PDF

За вікном холодно і негода. Зима вважає, що може заховати людей один від одного за несподіваними зливами або візерунками замерзлого скла. Нехай бешкетує!
21 грудня у залі районного будинку культури було затишно і світло. Там відбувся традиційний концерт Макарівської дитячої школи мистецтв «Різдвяні музичні зустрічі», який вела випускниця школи Дарина Круковська. Глядачі поринули у чудовий світ музики. Гарний настрій подарував слухачам хоровий колектив, який виконав різдвяні пісні. На сцені дебютували солісти: бандуристка Вікторія Нищенко, баяністка Вікторія Кот, цимбалістка Вікторія Висоцька. Сценічну витримку та майстерність продемонстрували старші учні Владислава Федченко, Олександра Кононець, Тіна Чихун, Ганна Тимошенко. Ансамбль бандуристів «Золота квінта» підготували для свята веселі колядки. Казково звучав квартет гітаристів  (Павло Писаренко, Софія Ноздріна, Ганна Миню та Владислав Просенюк). Додали бадьорості музичному дійству фортепіанні дуети Тетяни Титаренко та Назарія Франчука, Вікторії  Йовенко і  Богдана Зінового, викладачів Тетяни Мельниченко і Ганни Котигорошко. Святково звучали щедрівки у виконанні дуету скрипалів Данила Дикуна і  Михайла Бабича та колядки народів світу, які виконав ансамбль скрипалів «Рондо». Завершив святковий концерт хореографічний колектив «Данс-сіті», з композицією «Зимова феєрія». Зі сцени діти бажали присутнім щасливих мирних зимових свят.

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилами,
Зігріє вам серце різдвяним теплом
Хай радість, кохання наповнять ваш дім,
Оселяться щасті і спокій у нім.

Доброї долі, достатку доволі,
Смачної куті та добра у житті.
Хай Бог з вами буде завжди  всюди,
Хай всім помагає – Христос ся рождає!


Довго не згасали аплодисменти та радісні посмішки на обличчях глядачів.
Адміністрація, колектив  школи та батьківський комітет висловлюють щиру подяку нашим меценатам за новорічні подарунки для юних артистів, а саме: селищному голові Токарю Вадиму Яковичу, акціонерному товариству «АТБ», приватному підприємцю Євтушенку Олександру Валерійовичу.

Дирекція Макарівської ДШМ

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.