Різдвяна хода у с. Мостище

7 січня учасники колективу "Перлина краю" колядували та вітали громаду с. Мостище з Різдвом  Христовим.
Ой колядко,колядине
Ішла полем Господиня
З торби жито брала
Ниви засівала.
Вроди Боже жито
На довгії літа
На щастя родині
І всій нашій Україні.

Такі слова звучали в кожній оселі,в якій нам вдалося побувати цього дня. І хоч новорічні свята ідуть без снігу та радості святкування Різдва Христового від того не меншає адже розцвіли перші квіти 2018 року - підсніжники, неначе в казці "Дванадцять місяців". Люди нам були дуже раді; маленькі дітки плескаючи в долоньки танцювали під час нашого співу, старші люди плакали, а Іван Іванович Чижик (88 років,зав.клуб до 1992р) почувши, як ми колядуємо піднявся з ліжка і промовив: "Дівчата, своїм співом ви мені додали ще сили жити". Йдучи вулицями,люди віталися один з одним: - ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! - СЛАВІМО ЙОГО!
Як було прємно це чути,що все таки наші українські традиції все більше і більше відроджуються на славу Божу.