Різдвяна хода у с. Мостище

e-mail Друк PDF

7 січня учасники колективу "Перлина краю" колядували та вітали громаду с. Мостище з Різдвом  Христовим.
Ой колядко,колядине
Ішла полем Господиня
З торби жито брала
Ниви засівала.
Вроди Боже жито
На довгії літа
На щастя родині
І всій нашій Україні.

Такі слова звучали в кожній оселі,в якій нам вдалося побувати цього дня. І хоч новорічні свята ідуть без снігу та радості святкування Різдва Христового від того не меншає адже розцвіли перші квіти 2018 року - підсніжники, неначе в казці "Дванадцять місяців". Люди нам були дуже раді; маленькі дітки плескаючи в долоньки танцювали під час нашого співу, старші люди плакали, а Іван Іванович Чижик (88 років,зав.клуб до 1992р) почувши, як ми колядуємо піднявся з ліжка і промовив: "Дівчата, своїм співом ви мені додали ще сили жити". Йдучи вулицями,люди віталися один з одним: - ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! - СЛАВІМО ЙОГО!
Як було прємно це чути,що все таки наші українські традиції все більше і більше відроджуються на славу Божу.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.