Департамент агропромислового розвитку повідомляє

Згідно Плану-графіка проведення оптимізації лабораторної мережі лабораторій Держпродспоживслужби в Київській області (із змінами), затвердженого 19 грудня 2017 року, з метою підвищення якості і ефективності їх функціонування та оптимізації витрат державних коштів на їх утримання, з 01 січня 2018 року Державні лабораторії ветеринарної медицини в Білоцерківському, Баришівському, Бородянському, Броварському, Макарівському, Сквирському, Ставищенському, Переяслав-Хмельницькому, Таращанському, Фастівському, Миронівському, Рокитнянському районах та в місті Біла Церква реорганізовано в міжрайонні лабораторії. У зазначених лабораторіях проводяться підготовчі заходи щодо їх акредитації відповідно із вимогами стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025. Також здійснюються заходи щодо акредитації 62 державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках Київської області.
Крім того, з 01 січня 2018 року будуть ліквідовані районні державні лабораторії ветеринарної медицини в Богуславському, Васильківському, Володарському, Вишгородському, Кагарлицькому, Обухівськом, Тетіївському, Яготинському районах.
На даний час, для необхідності проведення діагностичних заходів, здійснення лабораторного дослідження суб’єкти господарювання можуть звертатись до акредитованих лабораторій: Регіональна лабораторія ветеринарної медицини (вул. Балукова, 26, м. Вишневе, тел. 04598 5 19 43); Центр з діагностики заразних  хвороб  Державного  науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (вул. Волинська, 12, м. Київ, тел. 044 234 37 54, 377 53 85).