Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Відділом прийому громадян безпосередньо здійснюється прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом «єдиного вікна», надаються консультації, роз’яснення  під час безпосереднього прийому та за телефоном громадянам, які звертаються за призначенням державної допомоги, житлових субсидій та інших питань. Протягом 2017 року прийнято заяв на призначення всіх видів соціальної допомоги 5089, надано усних консультацій 4865.
Для забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення з метою посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню в районі функціонує «мобільний соціальний офіс».
Робота «мобільного соціального офісу» здійснюється шляхом залучення фахівців різних відділів управління соціального захисту населення у співпраці з іншими службами району, зокрема: управлінням Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за необхідності можуть запрошуватися до виїзду представники інших органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та громадських організацій.
Протягом 2017 року здійснено 12 виїздів мобільного офісу та охоплено 35 населених пунктів району. Загалом розглянуто 273 звернень з питань соціального захисту та виплати пенсій.
Виїзне обслуговування населених пунктів району здійснюється згідно затвердженого графіку роботи мобільного офісу.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.