Особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

03 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Пашківської та Гружчанської сільських рад, питання надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Липівської, Наливайківської та Забуянської сільських рад).
Також на прийом до голови адміністрації звернулася родина учасника АТО - учасника бойових дій з с. Великий Карашин з проханням допомогти в питаннях оформлення інвалідності, забезпечення медикаментами, надання матеріальної допомоги та надання роз’яснення щодо пільгового забезпечення учасників АТО - учасників бойових дій. Родині учасника АТО головою адміністрації Т.Семеновою спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою, головним лікарем Макарівської ЦРЛ А.Тесленком, районним військовим комісаром С.Єфремовим та представником Пенсійного Фонду України в Макарівському районі була надана допомога, на окремі питання надані роз’яснення, а деякі з них головою адміністрації взяті на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 03 січня 2018, 14:44  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.