Особистий прийом громадян

03 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Пашківської та Гружчанської сільських рад, питання надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Липівської, Наливайківської та Забуянської сільських рад).
Також на прийом до голови адміністрації звернулася родина учасника АТО - учасника бойових дій з с. Великий Карашин з проханням допомогти в питаннях оформлення інвалідності, забезпечення медикаментами, надання матеріальної допомоги та надання роз’яснення щодо пільгового забезпечення учасників АТО - учасників бойових дій. Родині учасника АТО головою адміністрації Т.Семеновою спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою, головним лікарем Макарівської ЦРЛ А.Тесленком, районним військовим комісаром С.Єфремовим та представником Пенсійного Фонду України в Макарівському районі була надана допомога, на окремі питання надані роз’яснення, а деякі з них головою адміністрації взяті на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 03 січня 2018, 14:44

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.