Петро Порошенко вимагає посилити співпрацю з НАТО

Співпраця між українською армією та військовими підрозділами країн-членів НАТО має бути посилена. Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи перед військовослужбовцями під час робочої поїздки до Маріуполя, повідомляє кореспондент Укрінформу. “Я вимагаю і надалі посилювати міжнародну співпрацю, перемовини на подальше вдосконалення майстерності військовослужбовців та досягнення взаємної сумісності наших підрозділів з підрозділами країн-членів НАТО“, –  заявив Порошенко.

За його словами, необхідно активно співпрацювати з іноземними партнерами, запозичувати їхній найкращий досвід, використовуючи допомогу військових інструкторів США, Великої Британії інших країн Північно-Атлантичного альянсу.

“До речі, багато чого наші іноземні колеги вже навчаються і в нас: і в морських піхотинців, і у військовослужбовців інших видів Збройних сил. Навчаються того, чого навчило нас саме життя, військове життя”, – зауважив Президент.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2345649-porosenko-vimagae-posiliti-spivpracu-z-nato.html

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.