НАВЧАЛЬНИЙ ТАБІР З ВІЙСЬКОВОГО ВИШКОЛУ

e-mail Друк PDF

22 грудня, на базі Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей", пройшли заняття навчального табору з військового вишколу.
За сприяння керівництва району та організаційної роботи Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району, учасники АТО та волонтери громадської організації "Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" провели заняття з учнями щодо вміння:
- розбирання та складання автомата Калашникова;
- надання першої невідкладної медичної допомоги;
- стрільби з пневматичної зброї;
- топографії та орієнтування на місцевості;
- матеріально-технічна частина мисливської зброї;
- плетіння маскувальної сітки.
По завершенню навчання кожен учасник отримав Сертифікат про набуття вище перерахованих навичок.
Учнів загальноосвітнього закладу перед стартом заходу привітали та побажали успіхів у набутті нових знань - голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак та отаман Макарівського районного козацького товариства Всеукраїнського громадського об’єднання „Всеукраїнське козацьке військо” М.Онищук.
"Сьогоднішній захід - це навчальний табір з військового вишколу, який є складовою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Ця ідея зароджена вже давно, і ось потроху починає втілюватися в життя.
В районі створена Народна координаційна рада громадських організацій, до якої входять предствники Спілки офіцерів України, Центру Українського
козацтва, Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнське козацьке військо" і інструктори цього навчання - члени Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО. Двері координаційної ради відчинені для всіх громадських організацій, які готові взяти участь у відповідальній і потрібній роботі з молоддю та зробити дієвою районну програму національно-патріотичного виховання.
Звісно, ми вдячні за підтримку керівництва райдержадміністрації, районної ради та
іншим керівникам установ і організацій району, які йдуть нам на зустріч, розуміючи, що виховувати майбутнє України потрібно саме з шкільної лави.
Маємо велику надію, що нам вдасться створити постійно діючий табір для дітей та молоді, який буде підкріплений не лише досвідом і знаннями волонтерів та учасників АТО, а й матеріально, для формування його матеріально-навчальної бази", - М.Онищук.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 17:52  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.