НАВЧАЛЬНИЙ ТАБІР З ВІЙСЬКОВОГО ВИШКОЛУ

22 грудня, на базі Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей", пройшли заняття навчального табору з військового вишколу.
За сприяння керівництва району та організаційної роботи Народної координаційної ради громадських організацій Макарівського району, учасники АТО та волонтери громадської організації "Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" провели заняття з учнями щодо вміння:
- розбирання та складання автомата Калашникова;
- надання першої невідкладної медичної допомоги;
- стрільби з пневматичної зброї;
- топографії та орієнтування на місцевості;
- матеріально-технічна частина мисливської зброї;
- плетіння маскувальної сітки.
По завершенню навчання кожен учасник отримав Сертифікат про набуття вище перерахованих навичок.
Учнів загальноосвітнього закладу перед стартом заходу привітали та побажали успіхів у набутті нових знань - голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак та отаман Макарівського районного козацького товариства Всеукраїнського громадського об’єднання „Всеукраїнське козацьке військо” М.Онищук.
"Сьогоднішній захід - це навчальний табір з військового вишколу, який є складовою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Ця ідея зароджена вже давно, і ось потроху починає втілюватися в життя.
В районі створена Народна координаційна рада громадських організацій, до якої входять предствники Спілки офіцерів України, Центру Українського
козацтва, Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнське козацьке військо" і інструктори цього навчання - члени Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО. Двері координаційної ради відчинені для всіх громадських організацій, які готові взяти участь у відповідальній і потрібній роботі з молоддю та зробити дієвою районну програму національно-патріотичного виховання.
Звісно, ми вдячні за підтримку керівництва райдержадміністрації, районної ради та
іншим керівникам установ і організацій району, які йдуть нам на зустріч, розуміючи, що виховувати майбутнє України потрібно саме з шкільної лави.
Маємо велику надію, що нам вдасться створити постійно діючий табір для дітей та молоді, який буде підкріплений не лише досвідом і знаннями волонтерів та учасників АТО, а й матеріально, для формування його матеріально-навчальної бази", - М.Онищук.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 17:52

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.