МАКАРІВЩИНА ОТРИМАЛА ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК

За сприяння народного депутата України Руслана Сольвара Макарівський район отримав значну допомогу. Зокрема, відповідно до розпоряджень Кабінену Міністрів України, за розподілом у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами), на Макарівський район припадає:
- 341,210 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі Ясногородського НВО “Загальноосвітня школа I-II ступенів–дитячий садок” для заміни існуючих віконних та дверних блоків на нові, енергозберігаючі;
- 260,0 тис. грн. для придбання та заміна енергозберігаючих вікон для фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Вільно, Людвинівка, Лишня, Мар'янівка;
- 350,0 тис. грн. для придбання комплектів музичних інструментів та звукової апаратури для Макарівського районного будинку культури, Маковищанського, Яблунівського, Фасівського, Комарівського, Осиківського, Рожівського сільських клубів;
- 1032,635 тис. грн. на капітальний ремонт системи водопостачання с. Пластянка;
- 55,0 тис, грн. на придбання комп'ютерної техніки Борівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та 100,0 тис. грн. для Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
"Дякую Руслану Миколайовичу, за допомогу і підтримку Макарівського району" - Тетяна Семенова.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 12:08