МАКАРІВЩИНА ОТРИМАЛА ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК

e-mail Друк PDF

За сприяння народного депутата України Руслана Сольвара Макарівський район отримав значну допомогу. Зокрема, відповідно до розпоряджень Кабінену Міністрів України, за розподілом у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами), на Макарівський район припадає:
- 341,210 тис. грн. на капітальний ремонт будівлі Ясногородського НВО “Загальноосвітня школа I-II ступенів–дитячий садок” для заміни існуючих віконних та дверних блоків на нові, енергозберігаючі;
- 260,0 тис. грн. для придбання та заміна енергозберігаючих вікон для фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Вільно, Людвинівка, Лишня, Мар'янівка;
- 350,0 тис. грн. для придбання комплектів музичних інструментів та звукової апаратури для Макарівського районного будинку культури, Маковищанського, Яблунівського, Фасівського, Комарівського, Осиківського, Рожівського сільських клубів;
- 1032,635 тис. грн. на капітальний ремонт системи водопостачання с. Пластянка;
- 55,0 тис, грн. на придбання комп'ютерної техніки Борівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та 100,0 тис. грн. для Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
"Дякую Руслану Миколайовичу, за допомогу і підтримку Макарівського району" - Тетяна Семенова.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 12:08  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.