Новини управління соціального захисту населення

Управлінням соціального захисту населення Макарівської РДА за період з 01 грудня 2017 року по 15 грудня 2017 року отримано від Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області 4 запити стосовно 5 внутрішньо переміщених осіб та від Бородянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області 3 запити стосовно 4 внутрішньо переміщених осіб для проведення перевірки фактичного місця проживання/перебування згідно постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування».
Державними соціальними інспекторами разом з представниками сільських рад або депутатами були здійснені виїзди до 9 внутрішньо переміщених осіб, про що складені акти обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.
За наслідками обстежень рішення про виплату  внутрішньо переміщеним особам пенсій та інших соціальних виплат приймаються  комісією райдержадміністрації з питань призначення  житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.