Новини управління соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення Макарівської РДА за період з 01 грудня 2017 року по 15 грудня 2017 року отримано від Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області 4 запити стосовно 5 внутрішньо переміщених осіб та від Бородянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області 3 запити стосовно 4 внутрішньо переміщених осіб для проведення перевірки фактичного місця проживання/перебування згідно постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365 «Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування».
Державними соціальними інспекторами разом з представниками сільських рад або депутатами були здійснені виїзди до 9 внутрішньо переміщених осіб, про що складені акти обстеження матеріально-побутових умов сім'ї.
За наслідками обстежень рішення про виплату  внутрішньо переміщеним особам пенсій та інших соціальних виплат приймаються  комісією райдержадміністрації з питань призначення  житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.