Миколай у вишиванці

e-mail Друк PDF

Вже стало гарною традицією, що в День Святого Миколая учні Макарівської дитячої школи мистецтв приходять зі своїм музичним дарунком дітям, які перебувають в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії».
От і 19 грудня 2017 року наші учні дали невеличкий, але змістовний концерт для діточок. Звучали народні пісні – невмирущий «Щедрик», у виконанні дуету скрипалів Михайла Бабича та Данила Дикуна, та пісня «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні молодшої концертної групи хорового ансамблю. Порадував маленьких глядачів яскравий виступ цимбаліста Олега Токмакова та бандуристки Тіни Чихун. Цікаво було слухати дует викладача-гітариста Святослава Руслановича Трощука та його учениці Валерії Гвоздіковської. Дебютували на цьому концерті й музична малеча – піаніст Нікіта Демчик та баяністка Вікторія Кот.
На завершення концерту вихованці закладу щиро подякували юним музикантам, привітали їх також зі святом шоколадними дарунками. Підготувала та провела це музичне свято Г.Ю. Кравченко, якій допомагали С.Р. Трощук та концертмейстер А.М. Вітковська.

Викладач класу цимбал
Макарівської ДШМ Галина Юріївна Кравченко

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.