Миколай у вишиванці

Вже стало гарною традицією, що в День Святого Миколая учні Макарівської дитячої школи мистецтв приходять зі своїм музичним дарунком дітям, які перебувають в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії».
От і 19 грудня 2017 року наші учні дали невеличкий, але змістовний концерт для діточок. Звучали народні пісні – невмирущий «Щедрик», у виконанні дуету скрипалів Михайла Бабича та Данила Дикуна, та пісня «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні молодшої концертної групи хорового ансамблю. Порадував маленьких глядачів яскравий виступ цимбаліста Олега Токмакова та бандуристки Тіни Чихун. Цікаво було слухати дует викладача-гітариста Святослава Руслановича Трощука та його учениці Валерії Гвоздіковської. Дебютували на цьому концерті й музична малеча – піаніст Нікіта Демчик та баяністка Вікторія Кот.
На завершення концерту вихованці закладу щиро подякували юним музикантам, привітали їх також зі святом шоколадними дарунками. Підготувала та провела це музичне свято Г.Ю. Кравченко, якій допомагали С.Р. Трощук та концертмейстер А.М. Вітковська.

Викладач класу цимбал
Макарівської ДШМ Галина Юріївна Кравченко