Виступ ансамблю скрипалів з нагоди Польського Різдва

e-mail Друк PDF

«Любов до дитини – це праобраз любові до Бога» - так сказав видатний скрипаль Володимир Співаков. І дійсно, музика, яка лунала у залі 19 грудня, була молитвою щирих сердець. Неповторні, осіяні радістю прийдешнього свята та натхненням, були обличчя юних музикантів, які зібралися у столиці на святі Польського Різдва. Вже стали традиційними виступи ансамблю скрипалів «Рондо» в культурно-просвітниціькому центрі «Кrynica».
Дивно грали кольорами блакитні сукні дівчаток, а виконання творів було вдалим і яскравим. З великою любов’ю діти зіграли твори Баха, звучали бравурні ритми польських танців, ніжно звучали колядки у виконанні сестер Анастасії та Олександри Кононець. А «Свята ніч» А. Грубера під акомпанемент ансамблю була виконана нашою землячкою, а нині співачкою Польщі – Наталкою Коваленко.
«Музика зимова навкруги лунає, рік старий минає, новий  наступає» - щирі аплодисменти киян та гостей з Польщі.
Діти – це безмежна щирість і відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас дорослих. Давайте разом творити для них світ, в якому панують мир, доброта та людяність!

Викладач по класу скрипки Макарівської ДШМ Ольга Степанівна Кузьменко

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.