Макарівський районний сектор ГУ ДСНС України отримав нові пожежні автомобілі

e-mail Друк PDF

Майже цілий рік йшла робота керівництва Макарівської райдержадміністрації у співпраці з керівництвом районної ради та підтримки депутатського корпусу ради щодо купівлі нових спеціалізованих автомобілів для Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області за кошти районного бюджету. Не одноразово на офіційних інтернет ресурсах Макарівської райдержадміністрації можна було зустріти інформаційні повідомлення щодо проведення нарад, робочих зустрічей з даного питання.
І, от нарешті, практично до новорічних свят район таки отримав довгоочікувані два автомобілі пожежної охорони на шасі “УРАЛ” з мотопомпами. До-речі — це не єдина позитивна новина, адже району був також подарований пожежний автомобіль МАЗ, придбаний за державні кошти через Головне управління ДСНС України в Київській області, за сприяння народного депутата України Р.Сольвара.
20 грудня всі автомобілі були представлені керівництву району та депутатам районної ради на території Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, за участю особового складу сектору під керівництвом В.Харченка та гостей — начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям, полковника служби цивільного захисту В.Асирбабаяна та начальника 8 державного пожежно-рятувального загону (смт Бородянка) ГУ ДСНС України у Київській області В.Полєшка.
Деякі характеристики автомобілів:
1) висока прохідність — це основна особливість автомобілів на шасі “УРАЛ”. Вони здатні долати рови, шириною до 1,2 м, снігову цілину глибиною 1 м, підйом з крутизною до 31 градусів і нахилом до 22 градусів, а також вертикальні стіни висотою до 55 см. Завдяки наявності системи герметизації всіх елементів авто, є можливість форсувати водойми глибиною до 1, 75 м.
2) Стосовно пожежного автомобіля МАЗ, то він призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Також автомобіль обладнаний кисневими системами.
Особиста подяка від голови Макарівської райдержадміністрації депутатському корпусу Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, головам сільських, селищних рад району, народному депутату України Р.Сольвару, Головному управлінню ДСНС України в Київській області, начальнику 8 державного пожежно-рятувального загону (смт Бородянка) ГУ ДСНС України у Київській області В.Полєшку та окремо начальнику Макарівського РС ГУ ДСНС УКраїни в Київській області В.Харченку і заступнику начальника Макарівського РС ГУ ДСНС УКраїни в Київській області В.Глущенку та всім, хто був причетний до купівлі важливо необхідних автомобілів для наших пожежників.

Останнє оновлення на Четвер, 21 грудня 2017, 09:16  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.