Засідання чергової дев'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання

20 грудня відбулося засідання чергової дев'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової. У ході засідання депутатським корпусом були прийняті рішення щодо затвердження:
звіту голови Макарівської районної ради про свою діяльність;
Макарівської районної цільової Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 рік;
районної Програми забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет жителів Макарівського району на 2018 рік;
екологічної Програми охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів у Макарівському районі на 2017-2020 роки;
районної цільової Програми “Інклюзивна освіта: крок за кроком на 2017-2020 роки”;
внесення змін до рішення сесії районної ради від 23.12.2016 № 165-12-VІІ “Про районний бюджет Макарівського району на 2017 рік”;
районного бюджету Макарівського району на 2018 рік;
затвердження плану діяльності Макарівської районної ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік;
Порядку використання коштів субвенцій з обласного бюджету місцевими бюджетами на пільгове медичне обслуговування громадян (безоплатне зубопротезування), які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інше.
До роботи засідання сесії районної ради долучились керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих закладів та підприємств району, консультант-помічник народного депутата України Р.Сольвара — Л.Бурдик, представники районних ЗМІ та громадськість.

Останнє оновлення на Середа, 20 грудня 2017, 17:28

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.