Публічні обговорення

21 грудня в с. Борівка відбудуться публічні обговорення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «Слов’яни»
21 грудня 2017 року о 12:00 у приміщенні Борівської сільської ради (с. Борівка, вул.Центральна, 32) відбудуться публічні обговорення опублікованого в газеті «Макарівські вісті» від 17 листопада 2017 року №45 оголошення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря товариством з обмеженою відповідальністю «Слов’яни», виробничі потужності якого розташовано за адресами:
Київська обл., Макарівський район, с. Лисиця, вул. Перемоги, 7а;
Київська обл., Макарівський район, с. Садки-Строївка, вул. Садова, 34.
Запрошуємо громаду сіл Лисиця та Садки-Строївка до обговорення даного питання.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.