Засідання колегії Макарівської райдержадміністрації

18 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю заступника голови Макарівської районної ради О.Цисаренка провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з питань:
- підсумків літнього відпочинку дітей Макарівського району у 2017 році;
-  підсумки роботи сільськогосподарських підприємств району за 11 місяців 2017 року;
- стану науково-технічного опрацювання і передавання документів установ району на постійне зберігання в архівний відділ Макарівської райдержадміністрації в 2017 році;
- внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 165-12-VII “Про районний бюджет Макарівського району на 2017 рік”;
- та були схвалені проекти районних та комплексних Програм:  економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області на 2018 рік;  подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей “Назустріч дітям” на 2018 рік; відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Макарівським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік; “Матеріальна допомога військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби” на 2018 рік; підтримки розвитку засобів масової інформації та інформування населення Макарівського району на 2018 рік;  розвитку фізичної культури та спорту “Макарівщина спортивна” на 2018-2020 роки; розвитку позашкільної освіти Макарівського району на 2018-2022 роки;  зайнятості населення Макарівського району до 2020 року;  забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет Макарівського району  на 2018 рік;  цільової програми протидії захворювання на туберкульоз на 2018 рік;  проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і календарних свят в Макарівському районі на 2018 рік;
- а також схвалені внесення доповнень до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації від 18.10.2016 №555 «Про схвалення проекту Програми розвитку системи освіти Макарівського району на 2016-2018 роки», районної комплексної програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки”,  проект районного бюджету Макарівського району на 2018 рік та опрацьовано  прогноз районного бюджету Макарівського району на 2019-2020 роки.
Відповідно до розгляду вказаних питань голова райдержадміністрації дала наступні доручення: розробникам Програм подати їх на розгляд сесії Макарівської районної ради; управлінню фінансів райдержадміністрації, після затвердження Макарівською районною радою в установленому порядку проекту Програми, передбачити кошти на фінансування Програми тощо.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.