Маємо переможницю у написанні XVII-го радіодиктанту національної єдності

Цьогоріч, в День української писемності та мови, відбулася чергова акція Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, диктант прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко на тему – "Наші пісні".
Написати диктант мали можливості всі бажаючі українці, як на території України, так і за її межами.
За даними Українського радіо, в рамках Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності було отримано 28 999 радіодиктантів. З них близько 17,5 тисячі листів надійшло звичайною поштою, а ще 11,5 тисячі – електронною.
Диктант без помилок написали 124 людини. Також 332 учасники радіодиктанту припустилися однієї негрубої помилки.
До списку переможців XVII радіодиктанту національної єдності по Київській області увійшла і наша землячка з смт Макарів, учениця 9-го класу Макарівського НВО "Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія" Інна Михалева.
15 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації Іваном Рознаєм привітала Інну Михалеву з перемогою, а також подякувала наставниці переможниці, вчителю української мови та літератури Наталії Глущенко, за плідну роботу та прививання любові до рідної мови, адже Інна зізналася, що мріє пов'язати подальше своє навчання та діяльність у філологічному напрямку.
Приємно, що директор закладу Надія Ащенко своїм прикладом заохочує дітей до навчання і особисто бере участь у подібних акціях.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 грудня 2017, 17:49