В райдержадміністрації пройшло засідання робочої групи зі стратегічного планування та розробки Стратегії сталого розвитку Макарівського району Київської області на 2017-2025 роки

e-mail Друк PDF

12 грудня в приміщення Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування та розробки Стратегії сталого розвитку Макарівського району Київської області на 2017-2025 роки, до якого долучилися представники та виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України Н.Ключник.
Під час засідання члени робочої групи були поділені на три групи за соціальним, екологічним та економічним напрямками для викладення проблематик наявних на сьогодні в районі відповідно до сфер діяльності. Як пояснила Н.Ключник така робота без підготовлених матеріалів, цифр та опрацьованих обгрунтувань дасть можливість виявити основні моменти, на які потрібно звернути увагу при формування Стратегії розвитку Макарівщини. Наприклад, в районі налічується певна кількість закладів культури і основна частина з них використовується неефективно, оскілки відсутнє опалення, що ускладнює роботу в осінньо-зимовий період і тому подібне.
Всі матеріали, напрацьовані групами представники Асоціації взяли для подальшої обробки.
Також Н.Ключник продемонструвала частину аналітичних доробків у вигляді слайдів, які містять характеристики району з соціально-економічної бази, можливостей розвитку сільського господарства, територій, які придатні для промислового потенціалу, демографічної ситуації та інше.
На даний момент триває робота щодо обробки анкет опитування серед жителів населених пунктів району про особисте ставлення громадян до всього, що відбувається в громадах, їхньої забезпеченості та проблемних питань. Працівниками Асоціації вже оброблені анкети з 18 населених пунктів району, що налічують більше ніж по 100 аналітичних слайдів з порівняльними таблицями та графіками.
В подальшому триватиме робота по секторальному аналізу з водопостачання в районі та енергоефективних заходів в об'єктах соціальної інфраструктури.
Н.Ключник також наголосила, що всі матеріали, які збираються і будуть долучені до Стратегії дадуть чітку картину потреб та можливостей району і окремо кожної майбутньої об'єднаної територіальної громади.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.