Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 12.12.2017 № 51 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

• - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації.
  • Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
    Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються до 28.12.2017 за адресою: смт Макарів, провул. Гетьманський, 2 управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації, 12-й кабінет.
    Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит.
    Довідки за телефонами: 5-23-82.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 грудня 2017, 16:34