Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная

11 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану протиепізоотичної ситуації в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, можливостей залучення техніки сільськогоподарських виробників для потреб зимового утримання доріг, дотримання вимог природоохоронного господарства сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють свою господарську діяльність на території Макарівського району тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлового-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка та завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор.