16 листопада у Макарові відбудеться благодійний аукціон

16 листопада 2017 року у Макарівській картинній галереї (Макарівський районний Будинок культури) о 16:00 відбудеться благодійний аукціон.
Мета аукціону – зібрати кошти та допомогти воїнам-добровольцям Макарівського району в лікуванні поранень, отриманих внаслідок російської військової агресії 2014-2017 роках, при захисті територіальної цілісності України.
Благодійний аукціон ініційований заслуженим художником України, засновником Макарівської картинної галереї Анатолієм Марчуком. Співорганізатором аукціону є координатор Центру допомоги військовим Оксана Герасименко.
На аукціон будуть виставлені картини відомих художників України виконаних в техніках олійного живопису, акварелі, лінограв’юри, офорту, які були створені на щорічних пленерах: “Козичанська перлина Полісся”, “Макарів та околиці”.
А саме: Заслужених художників України, професора Віталія Мітченка та Миколи Кочубея. Членів національної спілки художників України: Генадія Польового, Наталії Анікіної, Володимира Черватюка, Олексія Іванюка, Тетяни Тараненко, Народного художника України Миколи Гроха, знаного діяча мистецтв України Михайла Шелеста, художника Андрія Кубая, а також Заслуженого художника України, самого ініціатора аукціону Анатолія Марчука та багатьох інших видатних українських художників. Планується виставити більше 40 лотів (40 картин).
Програма заходу:
16:00 – реєстрація учасників аукціону.
16:30 – огляд виставки.
17:00 – початок аукціону.