В Макарівській центральній районній лікарні відбулося представлення новопризначеного головного лікаря закладу - Анатолія Тесленка

14 листопада в Макарівській центральній районній лікарні відбулося представлення новопризначеного головного лікаря закладу - А.Тесленка, який досить тривалий час працював лікарем-анестезіологом та має досвід керівної посади в медичній галузі району, як завідувач відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії центральної районної лікарні.

Захід пройшов в актовій залі поліклініки за участю керівництва району, керівного складу центральної районної лікарні, завідувача поліклінікою О.Кравця та медичних працівників закладу.
"Знаю, що Анатолій Леонідович відповідальна і толерантна людина, професійний фахівець у своїй галузі. Маю велику надію на вас та весь колектив лікарні у проведенні правильної і згуртованої роботи під час реформування медичної галузі. Щоб все таки район мав свою лікарню і наші мешканці отримували якісну допомогу від наших лікарів, а не шукали її в інших районах та столичних закладах.
Важливим елементом для життя лікарні є практика інтернів та залучення молодих спеціалістів, а для цього необхідно продумати шлях віднайдення житла для них, тому що дане питання є основною проблемою, у заохоченні молодих кадрів. А, також потрібно звернути увагу на поліпшення умов праці їх осучаснення.
Я була вражена, коли дізналася про лікарів, які працюють за першим викликом, не зважаючи на нічний час і допомагають потерпілим з різних куточків країни після отримання травм в ДТП, адже через район пролягає траса міжнародного значення Київ - Чоп, і такі ситуації, на жаль, періодично мають місце.
Також хотілося б зазначити, що спеціалісти - фахівці медичної сфери, повинні отримувати достойну заробітну платню. Дане питання наразі озвучене в комітетах Верховної Ради України, і сподіваюся, що буде доведене до встановлення гідної оплати праці, людям, які не просто лікують, а рятують, віддаючи власну енергію та вкладаючи особисті час і емоції, щоб їхні пацієнти як найшвидше одужували та поверталися до звичного життя" - Т.Семенова.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 листопада 2017, 15:39