В Макарівській центральній районній лікарні відбулося представлення новопризначеного головного лікаря закладу - Анатолія Тесленка

e-mail Друк PDF

14 листопада в Макарівській центральній районній лікарні відбулося представлення новопризначеного головного лікаря закладу - А.Тесленка, який досить тривалий час працював лікарем-анестезіологом та має досвід керівної посади в медичній галузі району, як завідувач відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії центральної районної лікарні.

Захід пройшов в актовій залі поліклініки за участю керівництва району, керівного складу центральної районної лікарні, завідувача поліклінікою О.Кравця та медичних працівників закладу.
"Знаю, що Анатолій Леонідович відповідальна і толерантна людина, професійний фахівець у своїй галузі. Маю велику надію на вас та весь колектив лікарні у проведенні правильної і згуртованої роботи під час реформування медичної галузі. Щоб все таки район мав свою лікарню і наші мешканці отримували якісну допомогу від наших лікарів, а не шукали її в інших районах та столичних закладах.
Важливим елементом для життя лікарні є практика інтернів та залучення молодих спеціалістів, а для цього необхідно продумати шлях віднайдення житла для них, тому що дане питання є основною проблемою, у заохоченні молодих кадрів. А, також потрібно звернути увагу на поліпшення умов праці їх осучаснення.
Я була вражена, коли дізналася про лікарів, які працюють за першим викликом, не зважаючи на нічний час і допомагають потерпілим з різних куточків країни після отримання травм в ДТП, адже через район пролягає траса міжнародного значення Київ - Чоп, і такі ситуації, на жаль, періодично мають місце.
Також хотілося б зазначити, що спеціалісти - фахівці медичної сфери, повинні отримувати достойну заробітну платню. Дане питання наразі озвучене в комітетах Верховної Ради України, і сподіваюся, що буде доведене до встановлення гідної оплати праці, людям, які не просто лікують, а рятують, віддаючи власну енергію та вкладаючи особисті час і емоції, щоб їхні пацієнти як найшвидше одужували та поверталися до звичного життя" - Т.Семенова.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 14 листопада 2017, 15:39  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.