Про збереження права на достроковий вихід на пенсію із 01.01.2018 року

Зберігається право на достроковий вихід на пенсію для таких категорій:
- право на пенсію за віком на пільгових умовах, незалежно від місця останньої роботи працівникам, які працювали в шкідливих умовах праці за списком № 1, та за списком № 2 виробництв, робіт, професій; трактористам-машиністам, жінкам, які працюють доярками, свинарками в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства; робітницям текстильного виробництва;
- жінкам, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку або матерям осіб з інвалідністю з дитинства ( у 50 років);
- військових – учасників бойових дій ( у 55 років);
- ліліпутів та диспропорційних карликів (40/45 років);
- артистів (за наявності вислуги – від 20 до 35 років);
- журналістів у разі поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час виконання службових обов’язків у місцях надзвичайних подій;
- Чорнобильців (із зниженням пенсійного віку);
- право на пенсію за вислугу років осіб, які на день набрання чинності цього Закону мають вислугу років та стаж, необхідний для призначення такої пенсії.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації