“Хвала рукам, що пахнуть хлібом”

“Хвала рукам, що пахнуть хлібом”, - саме такими словами було розпочато святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства у Макарівському районному Будинку культури, який відбувся 10 листопада.
А й дійсно, хліб — це основа життя, особливо для українського народу. А до хліба сало з часником, а яке смачне молоко з медом, ягідним чи фруктовим варенням, а який борщ без червоного буряку, м'яса та набору традиційних овочів для нього. А всі ці продукти отримуємо на столі, завдяки кропіткій роботі працівників аграрної сфери.
В господарствах та спеціалізованих центрах селекціонуються нові сорти
агрокультур, більш стійких до хвороб і шкідників та впроваджуються технології збору врожаю, які дають можливість з мінімальними втратами його зібрати. Наша країна була, і сьогодні залишається, одним із значних постачальників на світовий ринок, зерна, м'ясо-молочної продукції, олійних та інших культур.

Макарівщина славна своїми сільськогосподарськими традиціями, які втілюються в різних напрямках діяльності, таких як: вирощення зернових та технічних культур, розведення овець, коней, великої рогатої худоби. Окремі агропідприємства забезпечують населення, як в районі, так і за його межами плодово-ягідною продукцією, яйцями, овочами та іншим. На даний час на території району зареєстровано 39 сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, з яких 6 господарств обробляють більше 1000 гектарів ріллі.

З нагоди професійного свята працівників агропромислової сфери району привітали голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, заступник директора департаменту агропромислового розвитку - начальник управління правового, кадрового та організаційного забезпечення Київської облдержадміністрації Р.Владика та голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу В.Стеценко. Найкращі працівники галузі були відзначення грамотами та подяками за сумлінну роботу і особистий внесок у розвиток району.
Також голови Юрівської, Фасівської, Андріївської, Великокарашинської, Маковищанської, Пашківської, в. о. голови Липівської сільських рад подякували за підтримку своїх громад і вручили подарунки Герою України, генеральному директору ТОВ “Агро-Холдинг МС” Ю.Карасику та керівному складу ТОВ
“Агрофірма “Київська”.
Офіційна частина заходу завершилася показом документального фільму,
підготовленого директором ПП “Авіс” Ю.Вареником, про історію розвитку сільського господарства району, з 20-х років ХХ століття до сьогодення.
Концертна програма святкового заходу була підготовлена та проведена солістами і хореографічною групою Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського (м. Біла Церква).
Саксаганці подарували яскраві емоції глядачам, виконавши різностильові номери, які занурили всіх в атмосферу театру.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 листопада 2017, 08:26