У Макарові відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

В приміщенні Макарівського районного будинку культури 09 листопада відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ».
Обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід «Обери майбутнє  проводиться з метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Організаторами заходу є Київський обласний центр зайнятості та департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
Захід має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК»! Зокрема, команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» змагаються  у конкурсах: «Візитівка»,  «Реклама професії», «Конкурс капітанів».
Учасниками відбіркового етапу стали 6 команд шкіл  Макарівського району. Усі команди показали надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу. За словами членів журі, цього року  активніше і змістовніше ведеться підготовка учасників до змагань.
Оцінювання виступів команд відбувалося за десятибальною системою з врахуванням знань професіографії, артистизму виконання та гумору, авторства жартів, сценічної культури, дикції, художнього рівня виконання, оригінальності постановки виступів та якості музичного оформлення.
Бурхливі емоції вболівальників, якими був переповнений зал Рівненського міського палацу дітей та молоді, підтвердили, що такі заходи мають знайти своє продовження, тому що дають можливість проявити та розкрити таланти дітей, реалізувати прагнення до самовираження, співставити власні бажання з вимогами часу. У центрі зайнятості сподіваються, що перший крок до виваженого вибору професії кожен з учасників турніру зробив, і в майбутньому клієнтами служби зайнятості  вони стануть тільки в ролі роботодавців.
За рішенням журі переможцями визнана команда «Час пік» Макарівського НВК « ЗОШ  І-ІІІ ступенів – природничо-математичного ліцею»,  яка буде брати участь у півфінальній грі 17 листопада 2017  у м. Вижгород