У Макарові відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє»

e-mail Друк PDF

В приміщенні Макарівського районного будинку культури 09 листопада відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ».
Обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід «Обери майбутнє  проводиться з метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації. Організаторами заходу є Київський обласний центр зайнятості та департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
Захід має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК»! Зокрема, команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» змагаються  у конкурсах: «Візитівка»,  «Реклама професії», «Конкурс капітанів».
Учасниками відбіркового етапу стали 6 команд шкіл  Макарівського району. Усі команди показали надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу. За словами членів журі, цього року  активніше і змістовніше ведеться підготовка учасників до змагань.
Оцінювання виступів команд відбувалося за десятибальною системою з врахуванням знань професіографії, артистизму виконання та гумору, авторства жартів, сценічної культури, дикції, художнього рівня виконання, оригінальності постановки виступів та якості музичного оформлення.
Бурхливі емоції вболівальників, якими був переповнений зал Рівненського міського палацу дітей та молоді, підтвердили, що такі заходи мають знайти своє продовження, тому що дають можливість проявити та розкрити таланти дітей, реалізувати прагнення до самовираження, співставити власні бажання з вимогами часу. У центрі зайнятості сподіваються, що перший крок до виваженого вибору професії кожен з учасників турніру зробив, і в майбутньому клієнтами служби зайнятості  вони стануть тільки в ролі роботодавців.
За рішенням журі переможцями визнана команда «Час пік» Макарівського НВК « ЗОШ  І-ІІІ ступенів – природничо-математичного ліцею»,  яка буде брати участь у півфінальній грі 17 листопада 2017  у м. Вижгород

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.