Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні фінансів Макарівської районної державної адміністрації

Затверджено наказом начальника управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації від 08.11.2017 №5  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади»:
- економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів районної державної  адміністрації.
Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються до
Документи приймаються  до 17 год. 00 хв. 01 грудня 2017 року за адресою: 08001 Київська обл., смт Макарів, провул. Гетьманський, 2 управління фінансів  Макарівської райдержадміністрації
Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит.
Довідки за телефонами: 5-15-47.

...Наказ начальника управління фінансів Макарівської райдержадміністрації Про оголошення конкурсу на Заміщення вакантної посади

...Умови проведення конкурсу на посаду державної служби категорії “В”- економіста відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 18:02