Захід до Дня визволення Макарова від німецько-фашистських загарбників

e-mail Друк PDF

08 листопада в Макарівському районному Будинку культури відбувся зустріч-спогад ветеранів Другої світової війни та дітей війни, присвячений Дню визволення смт Макарів, підготовлений працівниками районного будинку культури спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм.
Після короткого вступного слова ведучої заходу — художнього керівника районного Будинку культури Л.Міщенко для присутніх в обрядовому залі був показаний документальний фільм “Битва за Дніпро”.
З вітальним словом та побажаннями довголіття, міцного здоров'я і всіляких благ ветеранам війни та дітям війни виступили заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та Макарівський селищний голова В.Токар, які також вручили квіти та великий торт, щоб хоч трішки солодшим один день з життя людей, які перенесли на своїх плечах всі лихоліття військового періоду: боротьбу і визволення рідного краю від загарбників та відбудову його з руїн, спричинених бойовими діями.
Також зі словами вдячності та привітаннями виступив голова Макарівської районної громадської організації інвалідів війни, Збройних Сит та учасників бойових дій В.Радченко, після чого вручив Подяки ветеранам війни.
Під час зустрічі учасники поділилися своїми спогадами про події визволення Києва, Макарівського району з особистих, пережитих сторінок життя та з переказів батьків і дідів. Доповнив картину історичними фактами кандидат історичних наук, директор районного історико-краєзнавчого музею В.Ґедзь.
З музичними номерами виступили хор ветеранів та дитячий колектив “Акварелі” Макарівського районного Будинку культури.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.