Захід до Дня визволення Макарова від німецько-фашистських загарбників

08 листопада в Макарівському районному Будинку культури відбувся зустріч-спогад ветеранів Другої світової війни та дітей війни, присвячений Дню визволення смт Макарів, підготовлений працівниками районного будинку культури спільно з районним історико-краєзнавчим музеєм.
Після короткого вступного слова ведучої заходу — художнього керівника районного Будинку культури Л.Міщенко для присутніх в обрядовому залі був показаний документальний фільм “Битва за Дніпро”.
З вітальним словом та побажаннями довголіття, міцного здоров'я і всіляких благ ветеранам війни та дітям війни виступили заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та Макарівський селищний голова В.Токар, які також вручили квіти та великий торт, щоб хоч трішки солодшим один день з життя людей, які перенесли на своїх плечах всі лихоліття військового періоду: боротьбу і визволення рідного краю від загарбників та відбудову його з руїн, спричинених бойовими діями.
Також зі словами вдячності та привітаннями виступив голова Макарівської районної громадської організації інвалідів війни, Збройних Сит та учасників бойових дій В.Радченко, після чого вручив Подяки ветеранам війни.
Під час зустрічі учасники поділилися своїми спогадами про події визволення Києва, Макарівського району з особистих, пережитих сторінок життя та з переказів батьків і дідів. Доповнив картину історичними фактами кандидат історичних наук, директор районного історико-краєзнавчого музею В.Ґедзь.
З музичними номерами виступили хор ветеранів та дитячий колектив “Акварелі” Макарівського районного Будинку культури.