Відкриття групи дитячого садка Маковищанського НВО

08 листопада приємною подією для громади с. Маковище Макарівського району стало відкриття ясельної групи дитячого садка Маковищанського навчально-виховного об'єднання, розрахована на 20 діток. Адже тепер маленькі жителі села, в повній мірі, зможуть отримати дошкільну освіту, яка дасть можливість, в подальшому, більш легко та з певними навиками і знаннями поринути у освітній процес у загальноосвітньому навчальному закладі.

На свято завітали і керівники району: голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, а також начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський, помічник-консультант народного депутата Р.Сольвара — Л.Бурдик, благодійники заходу Я.Білоус та О.Павловський, настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Богдан та інші гості.
Гостей радо зустріли Маковищанський сільський голова Б.Живага  та директор Маковищанського НВО В.Чернявка, а також учні школи, вручивши їм коровай. Право перерізати стрічку до кімнати нової групи було надане Т.Семеновій та О.Гулаку.
Учні загальноосвітнього закладу разом зі своїми вчителями підготували  невеличку урочисту програму з віршами та пісенними номерами, а сам дошкільний заклад та найменші учасники заходу отримати  подарунки від керівників району, відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та благодійників заходу. У свою чергу отець Богдан передав закладу ікони, щоб Боже благословіння завжди супроводжувало малечу, а Божа матір охороняла та настановляла на перші кроки у навчанні.
Директор Маковищанського НВО також висловила подяку депутату Маковищанської сільської ради О.Євтушенку за активну допомогу у відкритті другої групи садка. Загалом відкриття групи (проведення ремонту, придбання меблів, інших необхідних речей) стало можливим завдяки злагодженій роботі та фінансовій підтримці Маковищанської сільської ради, коштам районного, обласного бюджетів та благодійній допомозі.
Свято було насичене теплими і щирими словами, світлими посмішками малечі та радістю, і заряджене позитивом дорослих учасників події.

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 10:07