Відкриття групи дитячого садка Маковищанського НВО

e-mail Друк PDF

08 листопада приємною подією для громади с. Маковище Макарівського району стало відкриття ясельної групи дитячого садка Маковищанського навчально-виховного об'єднання, розрахована на 20 діток. Адже тепер маленькі жителі села, в повній мірі, зможуть отримати дошкільну освіту, яка дасть можливість, в подальшому, більш легко та з певними навиками і знаннями поринути у освітній процес у загальноосвітньому навчальному закладі.

На свято завітали і керівники району: голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, а також начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський, помічник-консультант народного депутата Р.Сольвара — Л.Бурдик, благодійники заходу Я.Білоус та О.Павловський, настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Богдан та інші гості.
Гостей радо зустріли Маковищанський сільський голова Б.Живага  та директор Маковищанського НВО В.Чернявка, а також учні школи, вручивши їм коровай. Право перерізати стрічку до кімнати нової групи було надане Т.Семеновій та О.Гулаку.
Учні загальноосвітнього закладу разом зі своїми вчителями підготували  невеличку урочисту програму з віршами та пісенними номерами, а сам дошкільний заклад та найменші учасники заходу отримати  подарунки від керівників району, відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та благодійників заходу. У свою чергу отець Богдан передав закладу ікони, щоб Боже благословіння завжди супроводжувало малечу, а Божа матір охороняла та настановляла на перші кроки у навчанні.
Директор Маковищанського НВО також висловила подяку депутату Маковищанської сільської ради О.Євтушенку за активну допомогу у відкритті другої групи садка. Загалом відкриття групи (проведення ремонту, придбання меблів, інших необхідних речей) стало можливим завдяки злагодженій роботі та фінансовій підтримці Маковищанської сільської ради, коштам районного, обласного бюджетів та благодійній допомозі.
Свято було насичене теплими і щирими словами, світлими посмішками малечі та радістю, і заряджене позитивом дорослих учасників події.

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 10:07  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.