Лави Збройних Сил України поповнять призовники з району

Відповідно до  Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» та розпорядження КМУ від 20 вересня 2017 року № 660-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні - листопаді 2017 року», 06 листопада на території Макарівської районного військового комісаріату відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл Бишів, Небелиця, Северинівка, Мар'янівка та смт Кодра Макарівського району. Під час заходу військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов повідомив, що тривалість служби становить 18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту та 12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра.  Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.
Побажати міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку призовникам прийшли голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай.
З музичним подарунком для призовників, їхніх рідних та близьких людей виступили учасники народного аматорський чоловічого гурту “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 16:25