Засідання позачергової сесії Макарівської районної ради VІІ скликання

e-mail Друк PDF

03 листопада відбулося засідання позачергової 18 сесії Макарівської районної ради VІІ скликання під головуванням голови Макарівської районної ради О.Гулака. Захід пройшов за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової та депутата Київської обласної ради Г.Тищенка, помічника-консультанта народного депутата України Р.Сольвара (БПП “Солідарність”) - Л.Бурдик.
На порядку денному були розглянуті шість питань:
- внесення змін до рішення сесії районної ради від 23.12.2016 № 160-12-VІІ “Про затвердження районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Макарівському районі на 2017-2018 роки”;
- внесення зсін до рішення сесії районної ради від 23.12.2016 № 165-12-VІІ “Про районний бюджет Макарівського району на 2017 рік”;
- призначення Тесленка А. на посаду головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні;
- припинення діяльності юридичної особи Небелицького навчально-виховного об'єднання “Загальноосвітня школа І ступеня — дитячий садок” шляхом приєднання до опорного загальноосвітнього навчального закладу “Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської районної ради Київської області”;
- надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району Київської області адміністративної будівлі площею 149,9 кв. м., що розташована за адресою: пров. Гетьманський, 4, смт Макарів.
Депутатським корпусом районної ради були прийняті наступні рішення:
- управлінню фінансів Макарівської районної державної адміністрації під час формування районного бюджету передбачити асигнування на виконання заходів Програми підтримки органів виконавчої влади у Макарівському районі на 2017-2018 роки, виходячи з реальних можливостей бюджету;
- голові Макарівської районної ради у встановленому порядку укласти контракт з Тесленком А. Після погодження його кандидатури з Департаментом охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації;
- утворити на базі Небелицького НВО Небелицьку філію опорного загальноосвітнього навчального закладу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівської районної ради Київської області в складі опорного загальноосвітнього навчального закладу Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів тощо.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.