Презентація програм “Активні громадяни” та “Молодіжний працівник”

e-mail Друк PDF

03 листопада, за ініціативи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та сприяння сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації, в обрядовому залі Макарівського районного Будинку культури відбувся захід для молодіжних громадських організацій, студентів, представників територіальних громад, які працюють з молоддю, метою якого була презентація програм “Активні громадяни” та “Молодіжний працівник”.
Молодіжний центр – це насамперед приміщення, вільний простір, де молодь може безкоштовно, цікаво й змістовно провести час. Тобто, це може бути приміщення — вільний простір, чи антикафе виключно для молодих людей, де кошти сплачуються не за випитий чай, каву, чи інші послуги, а за проведений час, певний колективний офіс. Такі центри повинні мати широкий спектр послуг. Наприклад, на сьогодні вже існує низка молодіжних центрів праці, які допомагають працевлаштуватися. Також у центрі можуть проводитися різноманітні тренінги або лекції, стояти комп’ютери й лежати книги – все що потрібно для саморозвитку. В Іспанії в одному з молодіжних центрів взагалі є музичне обладнання, яким може користуватися кожен.
Фінансують такі установи громадські та міжнародні організації, комунальні й муніципальні установи. Кошти також можна отримати від іноземних грантів чи місцевих обласних бюджетів.
Що стосується молодіжного працівника, то основна його мета - залучати молодь до громадських ініціатив, координувати та об’єднувати молодих людей задля вирішення їхніх проблем та проблем громади. Також молодіжний працівник допомагає молоді саморозвиватися й розвивати країну, виступає сполучною ланкою між молодою людиною та суспільством, забезпечує їх взаємодію і взаєморозуміння.
Наразі в Україні діє вже 5 таких центрів — це Київський молодіжний центр, Запорізький обласний центр молоді, молодіжні центри Тернополя та Дніпропетровщини і Сумський міський центр дозвілля молоді.
Презентація пройшла за участю студентів КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж”, представників учнівського самоврядування Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, дитячої школи мистецтв, районного історико-краєзнавчого музею, районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала та інших.

Матеріал використаний з http://studway.com.ua/molodizhni-centri/

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.