Моя майбутня професія

e-mail Друк PDF

12 жовтня спеціалісти Макарівського районного центру зайнятості, спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Макарівським районним відділом освіти, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала організували та провели традиційний Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл  району.
Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». Понад 100 майбутніх випускників шкіл відвідали цьогорічний захід.
Презентували свої навчальні заклади на Ярмарці професій представники: Київського транспортно-економічного коледжу;  Макарівського медичного коледжу; НТУ України Київського політехнічного університету ім.Сікорського; Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»; Університету економіки та права «Крок»; Європейського університету; Національного транспортного університету; Київського національного університету будівництва і архітектури та ін. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування і т.д.
Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування.

Останнє оновлення на Четвер, 12 жовтня 2017, 14:05  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.