Моя майбутня професія

12 жовтня спеціалісти Макарівського районного центру зайнятості, спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Макарівським районним відділом освіти, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала організували та провели традиційний Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл  району.
Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». Понад 100 майбутніх випускників шкіл відвідали цьогорічний захід.
Презентували свої навчальні заклади на Ярмарці професій представники: Київського транспортно-економічного коледжу;  Макарівського медичного коледжу; НТУ України Київського політехнічного університету ім.Сікорського; Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»; Університету економіки та права «Крок»; Європейського університету; Національного транспортного університету; Київського національного університету будівництва і архітектури та ін. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування і т.д.
Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування.

Останнє оновлення на Четвер, 12 жовтня 2017, 14:05