Щодо реєстрації підприємств, установ та організацій на 2018 рік для компенсаційних виплат працюючим громадянам постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління соціального захисту населення Макарівської РДА проводить компенсаційні виплати підприємствам, установам, організаціям додаткової відпустки 16 календарних днів працюючим громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії  за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Для переважної більшості постраждалих громадян такі виплати є вкрай необхідними для підтримки їх життєдіяльності.
В управлінні соціального захисту населення  Макарівської РДА на 2017 рік зареєстровано 69 підприємств в яких працюють громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії - 62 особи  та 2 категорії-320 осіб.  Станом на 01.10.2017 року нараховано додаткову відпустку для 37 осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, в сумі 154510,00 гривень (середня виплата на одну особу складає 3376 гривень) та для 204 осіб потерпілих та ліквідаторів категорії 2 в сумі 658905,00 гривень (середня виплата на одну особу складає 3530 гривень). Виплачено підприємствам та організаціям 546740,00 гривень. Заборгованість складає 287197,00 гривень, яка до кінця року буде погашена.
Нагадуємо керівникам підприємств, установ та організацій, що згідно п.6 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 року № 936 підприємства реєструються в управлінні соціального захисту населення, для чого подають не пізніше ніж за два місяці до початку бюджетного року (до 31 жовтня 2017року) відомості про підприємство (паспорт підприємства за затвердженими формами) з визначенням кількості постраждалих осіб, списки громадян із зазначенням прізвища, імені, по батькові, категорії, серії та номера посвідчення, ідентифікаційного номера, місця проживання, графік відпусток громадян та розрахунок витрат для додаткової відпустки на 2018 рік.