Таланти Макарівщини – баяніст-виконавець Мар’ян Гушта

Учень Макарівської дитячої школи мистецтв Мар’ян Гушта нещодавно, у вересні, приймав участь у двох міжнародних конкурсах баяністів-акордеоністів, які проходили в Італії.
42 конкурс баяністів-акордеоністів  в м. Кастельфідардо, організувала і проводила Всесвітня організація акордеоністів-баяністів. В ньому приймали участь дорослі і діти в різних вікових категоріях, багатьох країн світу (країни Балтики, Польщі, Норвегії, Греції, Португалії, Сербії, Китаю та інші). Мар’яна Гушту запросили на цей конкурс члени жюрі Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Perpetuum mobile» в  м. Дрогобич, після чергової  його перемоги.

В категорії А (солісти до 12 р., класичне виконання) Мар’ян виконував:
Й. Бах «Інтенція» a-moll, Володимир Рунчак «Дитяча сюїта» в 4 частинах,
А. Товпеко оброку української народної пісні «Їхав козак за Дунай».  Отримавши грамоту за достойне виконання програми, Мар’ян із своїми батьками прийняли рішення взяти участь ще й в 27 Міжнародному конкурсі «Премія Ланчано», який проводився 25 – 30 вересня  в м. Ланчано, Італія.
Цей конкурс організував український композитор, відомий виконавець-баяніст Володимир Зубицький. Конкурс налічував 13 категорій, з України приймали участь діти з м. Миргород, Сумщини та Київщини. Наш  Мар’ян Гушта виборов перемогу Гран-Прі (Перше особливе місце в італійському контексті). Викладачі Макарівської ДШМ пишаються талановитим учнем та його відповідальним, справжнім професіоналом своєї справи викладачем Віктором Садковським.
Ця перемога була б не можлива без батьків - Григорія Мар’яновича та Оксани Василівни, які щиро вірять в талант сина і не шкодують нічого для його розвитку. Вони підтримують і заохочують Мар’яна до занять музикою, витрачають багато зусиль для поїздок на конкурси, для придбання якісного  інструменту. Все це дає надію, що в майбутньому наш Мар’ян стане відомим музикантом.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:53

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України