Таланти Макарівщини – баяніст-виконавець Мар’ян Гушта

e-mail Друк PDF

Учень Макарівської дитячої школи мистецтв Мар’ян Гушта нещодавно, у вересні, приймав участь у двох міжнародних конкурсах баяністів-акордеоністів, які проходили в Італії.
42 конкурс баяністів-акордеоністів  в м. Кастельфідардо, організувала і проводила Всесвітня організація акордеоністів-баяністів. В ньому приймали участь дорослі і діти в різних вікових категоріях, багатьох країн світу (країни Балтики, Польщі, Норвегії, Греції, Португалії, Сербії, Китаю та інші). Мар’яна Гушту запросили на цей конкурс члени жюрі Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Perpetuum mobile» в  м. Дрогобич, після чергової  його перемоги.

В категорії А (солісти до 12 р., класичне виконання) Мар’ян виконував:
Й. Бах «Інтенція» a-moll, Володимир Рунчак «Дитяча сюїта» в 4 частинах,
А. Товпеко оброку української народної пісні «Їхав козак за Дунай».  Отримавши грамоту за достойне виконання програми, Мар’ян із своїми батьками прийняли рішення взяти участь ще й в 27 Міжнародному конкурсі «Премія Ланчано», який проводився 25 – 30 вересня  в м. Ланчано, Італія.
Цей конкурс організував український композитор, відомий виконавець-баяніст Володимир Зубицький. Конкурс налічував 13 категорій, з України приймали участь діти з м. Миргород, Сумщини та Київщини. Наш  Мар’ян Гушта виборов перемогу Гран-Прі (Перше особливе місце в італійському контексті). Викладачі Макарівської ДШМ пишаються талановитим учнем та його відповідальним, справжнім професіоналом своєї справи викладачем Віктором Садковським. 
Ця перемога була б не можлива без батьків - Григорія Мар’яновича та Оксани Василівни, які щиро вірять в талант сина і не шкодують нічого для його розвитку. Вони підтримують і заохочують Мар’яна до занять музикою, витрачають багато зусиль для поїздок на конкурси, для придбання якісного  інструменту. Все це дає надію, що в майбутньому наш Мар’ян стане відомим музикантом.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:53  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.