До Міжнародного дня музики

e-mail Друк PDF

Осінь золотава розфарбувала перші дні жовтня музичними барвами. Радо вітали батьки та гості юних музикантів 3 жовтня у затишному залі Макарівської ДШМ на честь святкування Міжнародного дня музики.
Відкривала концерт невмируща українська пісня у виконанні ансамблю бандуристів «Золота квінта» (керівник Світлана Чихун). Звучали твори композиторів-класиків та сучасних авторів у  виконані кращих учнів школи, лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів: фортепіанного дуету Назарія Франчука та Тетяни Титаренко (викладач Тетяна Мельниченко) «Карлсон» Юрія Весняка, піаністів Олександри Кононець «Ноктюрн» Фридеріка Шопена (викладач Ірина Саленко), Владислави Федченко «Прелюдія» Сергія Рахманінова (викладач Ганна Котигорошко) та Богдана Зінового “Вальс-бостон” Олександра Білаша (викладач Вікторія Йовенко). Ніжно звучав «Роздум» Тимура Іваннікова  у виконанні дуету гітаристів Павла Писаренка та Ганни Миню (викладач Тетяна Скорик). Вперше на сцені виступив дует у складі викладача Святослава Трощука   та учениці Валерії Гвоздіковської, які представили “Вальс” (Вечір в парку) Олександра Копенкова.

Українська народна пісня «Тихо над річкою» в обробці Григорія Верьовки прозвучала у виконанні старшої групи хору (керівник Олена Кривоносова). Не вперше майстерність на баяні продемонстрував Віталій Юхимець, який виконав українську нар одну пісню в обр. Степана Паньківа “По садочку ходжу” (викладач Борис Кукса). Закінчився концерт запальним «Чардашем» Джона МакКлейна, який прозвучав у виконанні скрипкового тріо «Дивоцвіт» (керівник Ольга Кузьменко).
Це музичне свято, ведучою якого була Галина Кравченко, відізвалось у кожному серці слухача, адже справжня музика – вічна! В ній любов і туга та саме життя!

 

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:30  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.