До Міжнародного дня музики

Осінь золотава розфарбувала перші дні жовтня музичними барвами. Радо вітали батьки та гості юних музикантів 3 жовтня у затишному залі Макарівської ДШМ на честь святкування Міжнародного дня музики.
Відкривала концерт невмируща українська пісня у виконанні ансамблю бандуристів «Золота квінта» (керівник Світлана Чихун). Звучали твори композиторів-класиків та сучасних авторів у  виконані кращих учнів школи, лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів: фортепіанного дуету Назарія Франчука та Тетяни Титаренко (викладач Тетяна Мельниченко) «Карлсон» Юрія Весняка, піаністів Олександри Кононець «Ноктюрн» Фридеріка Шопена (викладач Ірина Саленко), Владислави Федченко «Прелюдія» Сергія Рахманінова (викладач Ганна Котигорошко) та Богдана Зінового “Вальс-бостон” Олександра Білаша (викладач Вікторія Йовенко). Ніжно звучав «Роздум» Тимура Іваннікова  у виконанні дуету гітаристів Павла Писаренка та Ганни Миню (викладач Тетяна Скорик). Вперше на сцені виступив дует у складі викладача Святослава Трощука   та учениці Валерії Гвоздіковської, які представили “Вальс” (Вечір в парку) Олександра Копенкова.

Українська народна пісня «Тихо над річкою» в обробці Григорія Верьовки прозвучала у виконанні старшої групи хору (керівник Олена Кривоносова). Не вперше майстерність на баяні продемонстрував Віталій Юхимець, який виконав українську нар одну пісню в обр. Степана Паньківа “По садочку ходжу” (викладач Борис Кукса). Закінчився концерт запальним «Чардашем» Джона МакКлейна, який прозвучав у виконанні скрипкового тріо «Дивоцвіт» (керівник Ольга Кузьменко).
Це музичне свято, ведучою якого була Галина Кравченко, відізвалось у кожному серці слухача, адже справжня музика – вічна! В ній любов і туга та саме життя!

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 11:30