Тетяна Семенова провела зустріч з представниками практичного заняття щодо гідроморфологічного моніторингу р. Здвиж

e-mail Друк PDF

09 жовтня в рамках семінару з питань методології та керівних документів щодо гідроморфологічного моніторингу проекту APENA (проекту ЄС “Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища”), який проходить в м. Київ, відбулося перше практичне заняття — виїзне польове обстеження р. Здвиж в смт Макарів та с. Фасівочка.
Завданнями заходу є детальне вивчення фахівцями оперативних організацій Українського Гідрометеорологічного Центру методологій гідроморфологічного моніторингу річок та озер на основі стандарту CEN/TC 230 EN 15843:2010 “Якість води — керівний стандарт з визначення ступеня модифікації річкової гідроморфології” та стандарту BSEN 16039:2011 “Якість води. Керівний стандарт з оцінювання гідроморфологічних особливостей озер”, а також практичне впровадження та застосування вказаних методологій. З метою ознайомлення з проектом та діяльністю досліджувальної групи на території району голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з учасниками польових обстежень.
У ході зустрічі йшла мова про визначення гідроморфологічних показників річки з відстеженням природних даних, починаючи з другої середини 70 років ХХ століття, завдяки наявним супутниковим картам.
Тобто протягом 09-11 жовтня учасники польових обстежень проведуть дослідження певних відрізків р. Здвиж в селах Завалівка, Фасівочка, Згурівка та смт Макарів та визначать фізичний стан змін річкової води. Підсумком роботи стануть напрацювання для подальшого створення карти екологічного стану масиву поверхневих вод річкового басейну.

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:43  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.