Тетяна Семенова провела зустріч з представниками практичного заняття щодо гідроморфологічного моніторингу р. Здвиж

09 жовтня в рамках семінару з питань методології та керівних документів щодо гідроморфологічного моніторингу проекту APENA (проекту ЄС “Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища”), який проходить в м. Київ, відбулося перше практичне заняття — виїзне польове обстеження р. Здвиж в смт Макарів та с. Фасівочка.
Завданнями заходу є детальне вивчення фахівцями оперативних організацій Українського Гідрометеорологічного Центру методологій гідроморфологічного моніторингу річок та озер на основі стандарту CEN/TC 230 EN 15843:2010 “Якість води — керівний стандарт з визначення ступеня модифікації річкової гідроморфології” та стандарту BSEN 16039:2011 “Якість води. Керівний стандарт з оцінювання гідроморфологічних особливостей озер”, а також практичне впровадження та застосування вказаних методологій. З метою ознайомлення з проектом та діяльністю досліджувальної групи на території району голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з учасниками польових обстежень.
У ході зустрічі йшла мова про визначення гідроморфологічних показників річки з відстеженням природних даних, починаючи з другої середини 70 років ХХ століття, завдяки наявним супутниковим картам.
Тобто протягом 09-11 жовтня учасники польових обстежень проведуть дослідження певних відрізків р. Здвиж в селах Завалівка, Фасівочка, Згурівка та смт Макарів та визначать фізичний стан змін річкової води. Підсумком роботи стануть напрацювання для подальшого створення карти екологічного стану масиву поверхневих вод річкового басейну.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:43

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України