І.Рознай провів апаратну нараду

09 жовтня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з розгляду нагальних питань та підсумків роботи, проведеної протягом минулого тижня. Зокрема були опрацьовані питання підсумків проведення місячника благоустрою в населених пунктах району, стану готовності об'єктів соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період, протиепізоотичної ситуації в району, стану набору громадян на службу в лавах Збройних Сил України за контрактом та стану протипожежної безпеки в районі тощо.
Нарада пройшла за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, в. о. начальника управління Головного управління “Держпродспоживслужби” у Макарівському районі О.Гнатюка, заступника начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенко та начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлового-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 16:36

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України