Особистий прийом громадян

13 вересня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з заступником голови адміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (питання затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Пашківської та Гружчанської сільських рад, питання надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Липівської, Наливайківської та Забуянської сільських рад); комунального господарства (питання перевірки газових плит та газових котлів в багатоквартирних будинках).
На всі вище вказані питання першим заступником голови адміністрації та заступником голови адміністрації були надані роз’яснення, а окремі з них взяті на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 13 вересня 2017, 14:29